Продукція

Переваги нашої продукції

Сертифікована продукція

Наша продукція має сертифікати якості ЄС та України, а також міжнародні сертифікати AFNOR, TÜV, ZUS і ISO, які гарантують її екологічну безпеку і високу якість.

Найбільша мережа

Наша компанія має мережу представництв по всій країні, де кожен клієнт може не тільки зробити покупку, але й отримати необхідну інформацію та гарантійне обслуговування.

Широкий асортимент та індивідуальний підхід

Компанія має широкий ряд продукції від економ до преміум класу. Також наші клієнти можуть придбати товар, виготовлений за індивідуальним замовленням.

Наші роботи

Історія компанії

 1.  
  Заснування компанії Albion Group в Чеській Республіці 1990
 2.  
  1997 Відкрита нова лінія порошкового фарбування Decoral
 3.  
  Запуск серійного виробництва павільйонів IDEALCOVER 2001
 4.  
  2004 Заснування повномасштабного дочірнього підприємства Albion Group в Україні
 5.  
  Нове розширення в асортименті - гідромасажні басейни Brilix 2006
 6.  
  2008 Запущено виробництво автономних каналізацій Bio-CWT
 7.  
  Створення
  Allbautech
  2012
 8.  
  2013 Запуск серійного виробництва домашніх басейнів Econ pools
 9.  
  Початок виробництва басейнів преміум класу Luxury pools 2016

Купити басейн у перевіреного виробника або будувати басейни самостійно? Замовте будівництво басейну з поліпропілену у Києві від Albion

З плином часу купити басейн стало мрією кожного поціновувача водних процедур і розваг. Серед розмаїття басейнів на ринку можна знайти відповідний басейн за якістю та ціною. Albion пропонує будівництво басейну у Києві в найкоротші терміни та за прийнятною ціною.

Звернутися до нас можуть всі, кого цікавить будівництво басейну у Києві. Купити басейн або будувати басейни будь-якої конструкції від Albion – це шанс отримати високий рівень послуг. Наші клієнти можуть купити: басейни з поліпропілену Albiоn, басейни переливного або скімерного типу, басейни преміум класу Luxury Pools, басейни серійного виробництва Econ Pools, а також гідромасажні басейни.

Замовте будівництво басейну у фахівців! Ми завжди раді допомогти нашим клієнтам на всіх етапах будівництва – від проектування до обслуговування. Дізнайтеся, як правильно підібрати басейн для Вашого будинку, визначити витрати на будівництво басейну та будувати басейни в найкоротші терміни, вибрати обладнання та додаткові аксесуари.

Вам допоможуть кваліфіковані співробітники Albiоn, з якими будувати басейни – одне задоволення. Детальну інформацію про те, де купити поліпропіленовий басейн у Києві, можна дізнатися, зв’язавшись з нашими менеджерами за допомогою сторінки контакти, або скориставшись формою зворотного зв’язку. Подробиці про нашу продукцію шукайте на головному сайті www.albion.ua.