Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

Вигідно купити обладнання для басейнів у Києві та придбати аксесуари для басейну допоможе Albion

Ми пропонуємо клієнтам не просто басейни, павільйони, обладнання та іншу супутню продукцію, наше завдання – зробити так, щоб відпочинок у власному басейні приносив Вам максимум задоволення і мінімум турбот!

Поліпропіленові басейни від Albion – це запорука комфортного відпочинку в будь-який час і за будь-яких обставин. Варто пам’ятати про те, що басейн буде служити довго, якщо забезпечити йому належний догляд та захист. Для цього існує спеціальне захисне накриття для басейнів у вигляді павільйонів, ролетного і батутного накриття чи солярної плівки.

Для тих, хто любить отримувати задоволення не тільки від плавання, але й від спа процедур, підійдуть гідромасажні басейни Brilix і Jacuzzi, які подарують вам незабутню релаксацію від водного масажу.

Щоб басейн ефективно функціонував, а його експлуатація була легкою, рекомендуємо купити обладнання для басейнів в Києві. Обладнання та аксесуари для басейнів дозволять проводити ефективну очистку, дезинфекцію та обігрів води в басейні. За допомогою спеціальних комплектуючих можна значно скоротити час на догляд і витрати на експлуатацію басейну.

Забезпечить ефективну механічну очистку води від забруднень система фільтрації для басейну Brilix, а для очищення дна і стінок басейну прекрасно підійдуть роботизовані та ручні водні пилососи.

Автоматичні станції дозації Aseko дозволять проводити дезинфекцію води методом дозування хімії для басейну. Станції дозування підтримують оптимальний рівень pH і контролюють електроліз солоної води в басейні. А тим, хто хоче забезпечити собі захист від бактерій без використання хімічних речовин, варто звернути увагу на іонізатори та UV (ультрафіолетові) лампи для знезараження води.

Підтримувати температуру води в басейні на заданому рівні допоможе тепловий насос, перевагами якого є економність і висока продуктивність.

Правильна циркуляція води в басейні запобіжить її застою. Форсунки та скімер для басейну забезпечать забір та подачу води в басейн, а таке обладнання, як протитечія для басейну, створить потужну течію для занять водним фітнесом чи плаванням, що також позитивно впливає на циркуляцію води.

Світлодіодне освітлення, галогенні лампи, LED світильники і підводні прожектори в першу чергу являються умовою Вашої ж безпеки. Використання обладнання та аксесуарів для басейну дозволить створити комфортні умови для активного відпочинку в чистому басейні. Регулюючи процеси дезинфекції, механічного очищення, циркуляції, фільтрації та підігріву, Ви істотно продовжите термін його служби.

Підтримувати чистоту басейну на високому рівні допоможуть дієві чистячі засоби і хімія для басейну:

  • хімія для регулювання рН;
  • препарати зі вмістом хлору та комплексні засоби для дезинфекції;
  • флокулянти для коагуляції і поліпшення фільтрації води;
  • альгіциди для знищення водоростей;
  • препарати проти позеленіння чи каламутності води;
  • реагенти і тестери.

Завершений зовнішній вигляд басейну та оригінальний дизайн території за його межами забезпечить обробка пляжної зони. Щоб оформити борти і перелив басейну, а також зону відпочинку навколо нього, Ви можете використовувати переливні решітки з натурального каменю Marmarini, бортовий камінь для басейну Pierra, безшовні кам’яні килими KAMFIX або ж терасну дошку для басейну.

Щоб Ваш басейн виглядав презентабельно, пропонуємо замовити матеріали для обробки пляжної зони в Києві за вигідними цінами. Зробити замовлення і купити обладнання для басейнів в Києві або придбати аксесуари для басейну Ви можете у фірмовому магазині «Floker» в представництві нашої компанії.