Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

ОРИГІНАЛЬНЕ ПОКРИТТЯ ДЛЯ БАСЕЙНІВ, ЗАХИСНЕ НАКРИТТЯ ДЛЯ БАСЕЙНІВ І РОЗСУВНІ КУПИТИ ПАВІЛЬЙОНИ ДЛЯ БАСЕЙНІВ У КИЄВІ

Для продовження життя Вашого басейну ми пропонуємо купити павільйони для басейнів у Києві та підібрати захисне накриття для басейнів. Покриття для басейнів може вирішити ряд проблем, що виникають при експлуатації басейну. Воно продовжить купальний сезон, оберігає дітей і тварин від падіння в басейн, захищає від бруду, пилу, листя і т.п.

Albiоn є передовим європейським виробником басейнів та накриття для басейнів, який пропонує якісні павільйони для басейнів Іdealcover Чеського виробництва. Цей вид покриття для басейнів має оригінальний зовнішній вигляд і високу міцність конструкцій.

Найрізноманітніші павільйони для басейнів та захисне покриття для басейнів Ви можете купити в нашому представництві у місті Київ. Вибрати відповідний вид накриття для басейнів Вам допоможуть наші співробітники.

Серед широкого асортименту наші клієнти можуть вибрати:

  • високі, середні, низькі павільйони для басейнів;
  • обробку під ДЕРЕВО, ELOX, CARBON, Антрацит;
  • павільйон для басейну з напрямними рейками або на коліщатках.

Ви можете придбати низькі павільйони (Casablanca Infinity, Casablanca Infinity EVO) або високі павільйони (Monaco, Monaco Future), розсувні павільйони з рівними стінками чи арочної форми (Klasik, Klasik Smart, Klasik Clear), павільйони закруглених форм (Dallas, Dallas Clear). Крім класичних моделей павільйонів, у нас Ви знайдете накриття для басейнів нестандартних конструкцій, наприклад, накриття для автомобілів (Car Cover) і спа басейнів (Dallas SPA).

Піклуючись про наших клієнтів, ми пропонуємо павільйони для басейнів «Іdealcover за 24 години». Якщо Вас зацікавили навіси для басейнів у Києві, але у Вас залишилися питання з приводу технічних характеристик накриття для басейнів, умов придбання і т.д., зв’яжіться з нашими менеджерами, які нададуть Вам всю необхідну інформацію. Для цього скористайтеся сторінкою контакти або формою зворотного зв’язку. Більш детальну інформацію шукайте на головному сайті www.albion.ua.